سطح متوسط، B1 – Elementary لهجه بریتانیایی، نمره ایلتس IELTS:3-4

آموزش آنلاین زبان انگلیسی لهجه بریتانیایی سری 1

آموزش آنلاین زبان انگلیسی لهجه بریتانیایی سری 1 برای افراد با سطح مقدماتی و متوسط می تواند بسیار مفید باشد. همچنین افراد با سطح بالاتر می تواند از این دوره آنلاین برای تثبیت بهتر استفاده کنند.

یادگیری زبان انگلیسی بصورت انفرادی میسر نمیشود. تنها با گوش دادن به فایل های صوتی تماشای ویدیوهای آموزشی و کتابهای آموزشی مختلف زبان را بدرستی یاد نمی گیرید.

هنگامی که در فرایند یادگیری زبان با دیگران تعامل داشته باشید و هرچند به اشتباه شروع به صحبت کردن کنید، یادگیری صحیح زبان دوم در مغز شما آغاز می شود. شما باید برای یادگیری با دوستان یا اعضای خانواده تمرین کنید (این ضرب المثل را بخاطر داشته باشید که “کار نیکو کردن از پر کردن است”).

آموزش آنلاین زبان انگلیسی لهجه بریتانیایی سری 1

چرا آموزش آنلاین؟

شما برای یادگیری زبان نیاز به تمرین روزانه و مستمر (بدون 1 الی 2 روز وقفه) خواهید داشت. آموزش آنلاین هم در منزل و هر جای دیگری که دسترسی به اینترنت داشته باشید قابل انجام است. بازهم تاکید میکنم که آموزش آنلاین تنها گوش دادن به یک فایل صوتی، تماشای یک ویدیو آموزشی و یا خواندن یک مطلب آموزشی در فضای مجازی نمی باشد. بلکه ایجاد تعامل بین کاربر و محتوای آموزشی و همچنین ارتباط با اساتید و دیگر زبان آموزان و رفع اشکال های احتمالی یک آموزش آنلاین را فراهم می کند. ما در سامانه آموزشی آموزگار آنلاین این امکان را فراهم کرده ایم که ذهن شما هر روز درگیر آموزش باشد.

در ادامه توضیحاتی در مورد این دوره و نحوه استفاده از آن را قرار می دهیم لطفا قبل از خریداری و شرکت در دوره مطالب این صفحه را بدقت مطالعه کنید. فاکتور اصلی یادگیری زبان و هر مقوله ی دیگر خود شما هستید.

آموزش صحیح هنگامی مسیر است که ذهن فراگیر (زبان آموز) درگیر آموزش باشد و در طی فرایند آموزش با چالش هایی روبرو شود به طوری که این چالش ها نه آنقدر سخت باشد که کاربر را دل زده و مایوس کند و نه آنقدر ساده و سهل باشد که بار آموزشی خود را از دست دهد. در دوره ی آموزش آنلاین زبان انگلیسی لهجه بریتانیایی سری 1 چالش هایی در نظر گرفته شده تا ذهن شما را برای یادگیری به تکاپو بیاندازد.

 

درباره دوره

در این دوره آنلاین، مکالمه، گرامر و نحوه به خاطر سپردن لغات آموزش داده خواهد شد. بطور مستقیم مهارت های شنیداری (Listening) و درک مطلب (Reading) در پایان این دوره افزایش خواهد یافت و همچنین در بهبود مهارت نوشتاری (Writing) و صحبت کردن (speaking) بسیار موثر خواهد بود.

هر درس از این دوره شامل 2 جلسه می باشد. جلسه اول آموزش و جلسه دوم ارزیابی و تمرین مطالبی که آموخته اید.

جلسه اول هر درس

فایل صوتی و اسلایدر اول

جلسه اول هر درس شامل 2 قسمت آموزشی است. ابتدا یک فایل صوتی به همراه یک اسلایدر آموزشی قرار دارد. شما باید فایل صوتی را یکبار گوش کنید. سپس همزمان با گوش دادن به سوالات پاسخ دهید. اگر اشتباه هم پاسخ دادید ایرادی ندارد وقت برای اصلاح خواهید داشت.

سپس اسلایدر دوم آموزشی وجود دارد. در هر اسلاید 1 فایل صوتی و متن مربوط به آن وجود دارد. شما فایل صوتی را گوش می دهید و متن را همزمان دنبال می کنید. در متن بعضی عبارات یا کلمات جا افتاده است که شما باید آنها را تکمیل کنید. این کار سبب می شود ذهن شما درگیر شود و تلاش بیشتری برای یادگیری از خود نشان دهد.

توصیه میکنیم حتما هر نیم ساعت یک آبمیوه یا چیز شیرین میل کنید. چرا که در فعالیت مغزی بیشترین کالری در بدن مصرف می شود (تغذیه درست یک عامل مهم برای تقویت حافظه است).

 

اسلایدر دوم

Section 1

موضوع هر درس در این قسمت قرار دارد. در این قسمت مکالمه های عادی و روزانه آموزش داده می شود

Section 2: I’d like to meet

نوشتن و صحبت کردن در مورد افراد مشهور (کسانی که زنده اند و کسانی که در قید حیات نیستند) که دوست دارید آنها را ملاقات کنید. در هر درس یک شخص به برنامه آموزشی آمده و درباره شخصی که دوست دارد ملاقات کند صحبت می کند. از خوبی های آن شخص می گوید و توضیح می دهد که چرا دوست دارد او را ملاقات کند. شما نیز باید در هر درس این کار را انجام دهید.

Section 3: Quiz time

این قسمت مربوط به آموزش واژگان است. واژه ها بصورت یک بازی به شما آموزش داده می شود. فایل صوتی و متن مربوط به این قسمت را خوب دنبال کنید. بازی این قسمت را یاد بگیرید و با دوستان و اعضای خانواه انجام دهید.

Section 4: Our person in…

مکان های مهم و تاریخی و یا سنت های اقوام مختلف و در کل چیز های جالب در مورد شهر یا کشورهای مختلف در قسمت به زبان انگلیسی گفته می شود. از شما نیز خواسته می شود در مورد چیزهای مهم شهر، استان خود یا کشور عزیزمان بنویسید.

Section 5: Your turn

در هر درس یک موضوع مطرح می شود. 5 نفر که انگلیسی زبان نیستند ولی می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند در مورد آن موضوع نظر خود را بیان می کنند. شما نیز باید نظر خود را درباره موضوع مطرح شده بیان کنید و با ما و بقیه افراد که در دوره شرکت کرده اند درمیان بگذارید.

 

Section 6: Carolina

این قسمت مربوط به سفر Carolina برای ادامه تحصیل به لندن است. در هر درس اتفاقاتی برای او رخ می دهد. و مکالماتی بین او و افراد مختلف در جریان است که ممکن است برای هر فردی که به کشور دیگری سفر کند پیش بیاید. در انتهای آموزش و در قسمت تکالیف باید خودتان را جای Carolina تصور کنید و پاسخ خود را در مکالمات قرار دهید و با دیگران تمرین کنید.

Section 7: Joke

برای جلوگیری از خستگی، در هر درس یک جوک به زبان انگلیسی تعریف می شود. سعی کنید جوک را یاد بگیرید و برای بقیه تعریف کنید.

 

در انتها استاد انگلیسی زبان Tom آموزش هایی در باره ی قسمت های مختلف بصورت صوتی ارائه میکند که فایل متنی آن هم قرار داده شده است.

Tom the teacher

در انتهای هر درس Tom نکات مربوط به قسمت های مختلف هر درس را آموزش می دهد. به نکاتی که در این قسمت گفته می شود دقت کنید.

جلسه دوم هر درس

در جلسه دوم هر درس یک کوئیز طراحی شده است. این کوئیز به شما کمک می کند تا میزان یادگیری خود از جلسه اول را ارزیابی کنید. می توانید به تعداد نامحدود کوئیز را انجام دهید و اشکالات خود را برطرف کنید.

همچنین در انتهای جلسه 7 تکلیف قرار داده شده است. این تکالیف مهمترین قسمت آموزش شما می باشد. چنانچه آنها را بدرستی انجام دهید فرایند یادگیری را کامل کرده اید و تنها تکرار و استمرار شما در یادگیری زبان باقی خواهد ماند. پس برای انجام تکالیف حتما وقت بگذارید.

 

نحوه استفاده از دوره

برای استفاده بهتر از دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی لهجه بریتانیایی سری 1 نکات زیر را رعایت کنید.

  1. هر درس از دوره برای یک هفته در نظر گرفته شده است. حداقل یک هفته را صرف مطالعه هر درس کنید.
  2. در هر روز حداقل 2 ساعت از زمان خود را به یادگیری اختصاص دهید.
  3. ابتدا جلسه اول را گوش و مطالعه کنید. اسلایدرهای آموزشی در جلسه اول را به ترتیب مطالعه کنید.
  4. بعد از اتمام جلسه 1، جلسه 2 را شروع کنید و به سوالات مطرح شده پاسخ دهید. از اینکه اینکار را تکرار کنید خسته نشوید و سعی کنید هربار در زمان کمتری به پرسش ها پاسخ دهید.
  5. در انتها باید تکالیف درس را انجام دهید. برای هر درس 7 تکلیف مربوط به 7 قسمت آموزشی در نظر گرفته شده است. هرروز یکی از تکلیف ها را با دقت انجام دهید و برای ما ارسال کنید. نمره تکلیف در ارزیابی دوره لحاظ می شود.

قسمت های رایگان دوره

درس اول-جلسه 1 رایگان درس اول-جلسه 2 رایگان

تکالیف دوره فقط برای کاربران سامانه نمایش داده می شود.

با اتمام این دوره قادر به کسب نمره 3-4 از آزمون ایلتس خواهید بود.

برنامه درسی دوره

درس اول
Lesson one-S01 E01: introducing your friends رایگان 02:00:00
Lesson one-S01 E01: introducing your friends-quiz رایگان 00:30:00
درس دوم
Lesson two-S01 E02: Where did you go? 02:00:00
Lesson two-S01 E02: Where did you go?-quiz 01:00:00
درس سوم
Lesson three-S01 E03: Is that a new shirt 02:00:00
Lesson three-S01 E03: quiz 01:00:00
درس چهارم
Lesson four-Section 1 – “How are you feeling?” – being sympathetic 00:00:00
Lesson four-Section 2 – I’d like to meet 00:00:00
درس پنجم
lesson five-Section 1 – “I didn’t know you had a dog!” – talking about pets 00:00:00
Lesson five-Section 2-I’d like to meet 00:00:00

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

تمام مطالب این سایت متعلق به گروه آموزگار آنلاین می باشد و هر گونه کپی برداری از مطالب سایت پیگرد قانونی دارد.